Parę słów o nas, dla Was

W Bizukoma zajmujemy się przede wszystkim szeroko rozumianą rozrywką i dostarczaniem Wam dobrej zabawy. To co przed się bierzemy podzielić można na dwa działy:

Dział LARP  – związany z organizacją wydarzeń – przede wszystkim larpów  – oraz  kostiumami i akcesoriami przeznaczonymi na gry

Dział ART – w którym znajdziecie ręcznie malowane koszulki, spódnice i obrazy wykonane w technice olejnej przez Małgorzatę Bizukojć

W  powyższych ramach przygotowujemy dla Was larpy, kilkudniowe gry terenowe, gry edukacyjne, gry muzealne i miejskie  oraz inne niezapomniane eventy.  Zajmujemy się również projektowaniem i wykonaniem kostiumów larpowych oraz strojów historycznych oraz obsługą sklepiku z akcesoriami  i gadżetami lampowymi najwyżej jakości.

Współpracujemy z wieloma muzeami w Wielkopolsce i nie tylko, w tym z Muzeum Historii Ubioru w Poznaniu oraz z Muzeum Archeologicznym w Biskupinie , z instytucjami kultury, samorządami miejskimi, stowarzyszeniami opiekującymi się skansenami i zabytkowymi budowlami, odtwórcami i rekonstruktorami historycznymi oraz wieloma rzemieślnikami, prawdziwymi specjalistami w swoim fachu.

Na koncie mamy organizację cyklicznych larpów, takich jak popularny  projekt Spotkania na Szlaku www.spotkanianaszlaku.pl , czy Opowieści z Otchłani. Współtworzymy również inne, duże gry, między innymi Wiec Wron The Crows’ Moot, organizowany w wolińskim skansenie.

Chcesz zanurzyć się się w fantastycznym świecie inspirowanym średniowieczem i mitologią słowiańską? Chcesz wyposażyć i ubrać się na larpa? A może marzy się Tobie wyjątkowa gra miejska w ramach imprezy urodzinowej? A może planujesz zmotywować i zintegrować zespół swoich pracowników i szukasz ciekawych pomysłów? Świetnie trafiłeś! Napisz do nas  i skorzystaj z naszego doświadczenia.